MÖBLER / Bord / Etagebord 5508318
nr 550 8318
Etagebord
1800-tal, mahogny, längd: 47, djup: 33, höjd: 78
Kondition: Normalt bruksslitage
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 november 2008
kl 16:24:36
200 kr
300 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr